خدمات آسفالت کاری در الوند؛ پیمانکار و اکیپ آسفالت مجرب

مجموعه راه سازا با چندین سال تجربه در زمینه آسفالت کاری در الوند قزوین و شهر صنعتی لیا، کلیه خدمات اجرای آسفالت مانند محوطه کارخانجات، زیر سازی تراش آسفالت، آسفالت کاری با قیمت مناسب، روکش آسفالت و لکه گیری و آسفالت ریزی انواع جاده و خیابان، کوچه و پشت بام، پارکینگ و…آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در شهرستان الوند می باشد.

آسفالت مخلوطی سیاه رنگ از شن و ماسه و قیر است و نوعی عایق در برابر باران و آب به حساب می آید. جزییات اجرای آسفالت کاری شامل قسمت های مختلفی بوده که پیمانکار موظف است با اجرای اصولی و طبق استانداردهای خاص پروژه را به شیوه ای مطلوب به انجام برساند. رعایت قوانین یک امر مهم در کلیه مراحل آسفالت کاری بوده و در صورت عدم رعایت آن نمی توان انتظار ماندگاری و دوام آسفالت را داشت.

آسفالت کاری در الوند

اجرای آسفالت کاری در الوند

راه سازا در الوند کلیه خدمات آسفالت کاری را با بهره گیری از اکیپ ماهر و باتجربه و استفاده از ماشین آلات مجهز و متریال مرغوب و درجه یک به انجام میرساند. خدمات مجموعه راه سازا شامل آسفالت کاری کلیه سطوح جاده، خیابان ها، حیاط، کف پارکینگ، آسفالت کاری کارخانه ها و باند فرودگاه و …بوده و پیمانکار تحت نظر کارشناسان و رعایت موازین دستگاه نظارت، خدمات خود را به بهترین شکل به هموطنان عزیز ارائه می دهد.

نحوه اجرای آسفالت در الوند

خدمات آسفالت کاری شامل مراحل مختلفی بوده و هر کدام جزییات و قوانین مخصوص به خود را دارند که در صورت عدم اجرای صحیح قوانین و استانداردها آسفالت ماندگاری و دوام لازمه را نخواهد داشت و گاها پس از مدتی دچار ترک خوردگی شده و تکه هایی از آن نیز جدا خواهد شد. در این صورت پروژه نیاز به دوباره کاری و صرف هزینه مضاعف دارد. اجرای آسفالت کاری شامل مراحل زیر می باشد :

زیرسازی

یکی از مراحل مهم در اجرای خدمات آسفالت کاری آماده کردن بستر مورد نظر یا زیرسازی می باشد که شامل پوشاندن سطح موردنظر از شن و ماسه و سنگدانه های مخصوص بوده که توسط گریدر صاف می شوند و پس از آن به وسیله ماشین آب پاش، آبپاشی صورت می گیرد و با عبور غلتک از روی آن، سطح جاده آماده مرحله قیرپاشی می شود.

قیرپاشی

در این مرحله روی سطح مورد نظر و پوشیده شده از شن و ماسه به وسیله ماشین قیرپاش که به آن فینیشر نیز گفته می شود، قیر ریخته می شود که علاوه بر افزایش چسبندگی آسفالت باعث پر شدن منافذ موجود روی سطح شده و سطحی یکنواخت نیز ایجاد می کند.

آسفالت ریزی

مرحله اصلی پس از زیرسازی و قیر پاشی، آسفالت کاری می باشد و در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول لایه ای با عنوان آستر روی سطح کار ریخته شده و سپس در مرحله بعدی لایه دوم که روکش اصلی آسفالت می باشد روی بستر مورد نظر ریخته می شود.

غلتک زنی

پس از آسفالت ریزی نوبت به مرحله کوبیدن و فشردگی آسفالت می رسد که توسط غلتک های مخصوص انجام می شود. غلتک ها به صورت فلزی و پلاستیکی موجود بوده و تحت درجه حرارت مشخصی عملیات کوبیدن و تراکم را انجام می دهند.

نکات اجرایی در ماندگاری و دوام آسفالت

  • متریال استفاده شده و میزان ریزی یا درشتی سنگدانه ها
  • نحوه زیرسازی آسفالت طبق استانداردهای مشخص شده
  • قیرپاشی اصولی و درست قبل از اجرای آسفالت کاری
  • میزان ضخامت آسفالت با در نظر گرفتن شرایط جاده ای و جوی
  • دمای آسفالت هنگام تهیه و پخش آن
  • نحوه غلطک زنی و کوبیدن آسفالت
  • اجرای اسفالت کاری درفصول مناسبی از سال

اجرای صحیح و اصولی هر یک از مراحل آسفالت کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب و آسفالتی با دوام و ماندگار،پروژه باید توسط یک اکیپ مجرب و متخصص اجرا شود. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده اسفالت کاری محوطه خود را به ما بسپارید. چرا که تیم راه سازا علاوه بر ارائه عملکرد مناسب و جلب رضایت مشتریان عزیز، ضمانت پس از پایان خدمات را نیز بر عهده می گیرند و از این بابت جای نگرانی برای مشتری عزیز باقی نمی ماند.

قیمت اجرای آسفالت در الوند

قیمت اجرای آسفالت کاری تحت تاثیرعوامل متعددی از جمله نوع مواد اولیه و متریال استفاده شده در آسفالت،حمل و نقل آن ها به محل مورد نظر، روش اجرای کار و نوع تجهیزات استفاده شده می باشد. همچنین متراژ محوطه، میزان زیرسازی سطح، دانه بندی مصالح و نوع قیر مصرفی در آسفالت و همچنین مقدار آسفالت مصرف شده فاکتورهای تعیین کننده قیمت به شمار می روند. تیم راه سازا همواره سعی دارد تا خدمات خود را به بهترین شکل و با کیفیتی بالا و با مناسب ترین قیمت در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهد.جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجرای آسفالت و هزینه های آسفالت کاری می توانید از همکاران ما کمک بگیرید.

همچنین مجموعه راه سازا در مرکز استان اکیپ آسفالتکاری در قزوین نیز دارد و این سرویس را ارائه می دهد.