اجرای آسفالت کاری در قزوین؛ پیمانکار و اکیپ آسفالت مجرب

عملیات اجرای آسفالت کاری در قزوین با مجموعه راه سازا پیمانکار آسفالت در استان قزوین با بهترین مواد اولیه و باتجربه ترین پرسنل راه سازی

همه ما می دانیم که آسفالت کاری یکی از ضروریات آماده سازی محوطه هایی مانند خیابان ، جاده ، کوچه ، پارکینگ و پشت بام می باشد . بدون انجام آسفالت کاری در نهایت سطحی ناهموار خواهیم داشت که رفت و آمد انسان و وسیله نقلیه را مختل خواهد کرد . اما نکته مهم اینجاست که اجرای آسفالت کاری محوطه خود را به چه کسانی بسپاریم؟در این مقاله می خواهیم شما را با شرکت راه سازا ارائه دهنده خدمات آسفالت کاری در قزوین آشنا کنیم.

اجرای عملیات آسفالت ریزی و نحوه اجرای آن کاری تخصصی است و باید توسط یک تیم مجرب و حرفه ای که تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارند صورت پذیرد . در غیر اینصورت شاهد نتیجه ای مطلوب نخواهیم بود و چه بسا نیاز به دوباره کاری و صرف هزینه مجدد باشد.

مجموعه راه سازا در استان قزوین با دارا بودن افراد حرفه ای و متخصص در زمینه اجرای آسفالت کاری و همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های مکانیزه و مدرن ، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. تیم راه سازا از ابتدا تا انتهای پروژه همراه شما خواهد بود . پس می توانید با خیالی آسوده انجام امور آسفالت کاری خود را به ما بسپارید.

در ادامه مقاله شما را با دیگر خدمات شرکت راه سازا در قزوین به طور مختصر آشنا می کنیم.

اجرای آسفالت کاری در قزوین

خدمات آسفالت کاری در قزوین

یکی از خدمات اصلی مجموعه راه سازا در قزوین اجرای عملیات آسفالت کاری به صورت مکانیزه و دستی طبق استانداردهای درج شده می باشد . در اجرای آسفالت کاری به صورت مکانیزه افراد ما با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن اقدام به آسفالت کاری و همینطور پخش آن می کنند . در آسفالت کاری به صورت دستی نیز با بهره گیری از افراد متخصص و به کار گیری مصالح و متریال مرغوب و باکیفیت و همچنین با توجه به استانداردهای مخصوص این کار صورت می پذیرد.

  • آسفالت کاری محوطه های بزرگ مانند باند فرودگاه ، محوطه دانشگاه و ویلاها توسط نیرو های کاربلد و باتجربه در این زمینه
  • آسفالت کاری کارخانه های مختلف در قزوین
  • آسفالت کوچه و خیابان و همینطور پیاده روها با بهره گیری از نیروهای باتجربه و متخصص و رعایت استاندارد های لازم و استفاده از ماشین آلات مدرن
  • آسفالت پشت بام و کف پارکینگ نیز از دیگر خدمات مجموعه راه سازا در استان قزوین می باشد . اجرای آسفالت کاری این سطوح تفاوت چندانی با آسفالت کاری سطوح دیگر که در موارد قبل به آن اشاره شد ندارد . تنها فرق آن می تواند در میزان مصالح اولیه و نوع آسفالت (گرم ، سرد ، حفاظتی) باشد . از دیگر اصول مهم در اجرای عملیات آسفالت کاری کف پارکینگ که باید به آن توجه ویژه داشت شیب بندی آن است که افراد راه سازا با تجربه و مهارت خود آن را به نحو احسن انجام خواهد داد .

مراحل اجرای آسفالت ریزی در قزوین

  • زیر سازی آسفالت که می توان گفت از مراحل اصلی آسفالت کاری می باشد توسط گریدر انجام شده و اگر به درستی صورت نگیرد آسفالت پس از مدتی دچار نشست و ترک خوردگی شده و بخش هایی از آن جدا شده و سطح محوطه ناهموار می شود . این موضوع در آسفالت کاری جاده ها بسیار حائز اهمیت می باشد . چرا که سطح ناهموار جاده و خیابان ممکن است باعث اختلال در رانندگی و حتی ایجاد تصادفات شود . زیر سازی شامل مراحل شیب سازی سطوح ، پل گذاری و جدول بندی می باشد .
  • پس از زیرسازی محوطه نوبت به قیرپاشی آن می رسد . قیرپاشی توسط دستگاه قیرپاش انجام شده و باعث چسبندگی سطح زیرین خود و بسته شدن منافذ می شود و سطح را برای پخش آسفالت آماده می کند . در انجام این مرحله نیز باید دقت لازم و کافی به عمل آید و عملیات قیرپاشی تحت دمای مخصوص و با رعایت استانداردهای خاص صورت گیرد تا نتیجه ای مطلوب بدست آید .
  • پس از انجام زیر سازی و قیرپاشی محوطه نوبت آسفالت کاری است که مرحله اصلی پروژه نیز محسوب می شود.آسفالت کاری شامل دو مرحله است : لایه آستر و لایه اصلی
    در مرحله اول با استفاده از دستگاه فینیشر مقداری از آسفالت روی سطح مورد نظر به عنوان آستر پخش می شود و پس از آن در مرحله بعد لایه اصلی اجرا می شود که ضخامت و دمای آن باید با توجه به استانداردهای مشخص شده انجام شود .
  • پس از انجام مراحل فوق عملیات فشرده سازی آسفالت انجام می شود . فشرده سازی آسفالت با استفاده از غلطک های مخصوص انجام شده که در انواع مختلف لاستیکی و فولادی وجود دارند . توجه داشته باشید که تعداد و وزن غلتک ها نیز در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است . فشرده سازی و کوبیدن آسفالت نیز نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد و باید آن را به افراد متخصص و ماهر سپرد تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسیم .

پیمانکار اجرای آسفالت در قزوین

شرکت هایی که پیمانکار رسمی آسفالت هستند ارائه خدمات و اجرای آسفالت کاری در قزوین را بر عهده دارند و با بهره گیری از افراد مسئولیت پذیر و متعهد، با ارائه عملکرد مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارند.مجموعه راه سازا در قزوین نیز دارای کادری زبده و مجرب بوده و اساس کار خود را رضایت کارفرما قرار داده است و سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات خود به همشهریان عزیز دارد.

قیمت اجرای آسفالت ریزی در قزوین

قیمت آسفالت در قزوین با توجه به موارد مختلف می تواند متفاوت باشد . این موارد شامل متریال مورد نیاز ، نوع آسفالت ، متراژ محوطه ، هزینه حمل ونقل مواد و تجهیزات به محل موردنظر و ضخامت آسفالت می باشد . شرکت راه سازا در قزوین دارای چندین سال تخصص و تجربه در اجرای آسفالت کاری و زیر سازی خیابان ها و جاده ها ، کوچه و پشت بام ، پیاده رو ، کف پارکینگ و سایر سطوح می باشد . سعی ما همواره بر این است که بالاترین کیفیت را با قیمتی مناسب به مشتریان و همشهری های عزیز ارائه دهیم . جهت تماس و مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها با شماره های زیر در تماس باشید .

خدمات آسفالت کاری در تاکستان

مجموعه راه سازا پیمانکار رسمی و ارائه دهنده انواع خدمات عمرانی و راهسازی مانند خدمات اجرای آسفالت کاری در تاکستان بوده و با چندین سال سابقه فعالیت در این شهر از توابع استان قزوین تمام خدمات راه سازی را نیز به این شهر بزرگ ارائه می دهد.

خدمات آسفالت کاری در الوند

راه سازا در الوند کلیه خدمات آسفالت کاری با استفاده از اکیپ باتجربه و وسایل کاملا مجهز به انجام می رساند. انجام آسفالت محوطه های کارخانجات در شرکت صنعتی لیا و البرز با بهترین کیفیت انجام می پذیرد.