خدمات آسفالت کاری در تاکستان؛ پیمانکار و اکیپ آسفالت مجهز

آسفالت نوعی عایق رطوبتی در برابر باران و برف محسوب می شود و به دلیل ماندگاری و دوامی که دارد در شرایط نامناسب جوی کاربرد بسیار دارد.

آسفالت مخلوطی از شن و ماسه و قیر است و جهت آسفالت کاری سایر سطوح مانند جاده، خیابان، کوچه و محوطه سازی از آن استفاده می شود و اجرای صحیح آن نیازمند افرادی با تجربه ومتخصص در این زمینه و رعایت استانداردها و قوانین خاص می باشد که توسط دستگاه نظارت تعیین و پیمانکار نیز پس از تایید دستگاه نظارت مجاز به اجرای مراحل می باشد.

خدمات آسفالت کاری در تاکستان

اجرای آسفالت کاری در تاکستان

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی و ارائه دهنده انواع خدمات عمرانی و راهسازی مانند خدمات اجرای آسفالت کاری در تاکستان بوده و با چندین سال سابقه فعالیت در این زمینه و بهره مندی از کارشناسان و افراد ماهر و با تجربه و استفاده از مجهزترین ابزار و ماشین آلات، خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

انواع آسفالت

  • آسفالت گرم
  • آسفالت سرد
  • آسفالت حفاظتی

آسفالت گرم

یکی از رایج ترین نوع آسفالت، آسفالت گرم می باشد که موارد کاربرد بسیاری در جاده ها و خیابان های پر تردد دارد. آسفالت گرم آسفالتی است که مصالح آن در درجه حرارت بالا با هم ترکیب شده و به همان صورت گرم نیز روی سطح کار به صورت یکنواخت پهن شده و پس از سرد شدن سفت و جامد می شود. به دلیل کاربرد زیاد آسفالت گرم باید متریال آن مرغوب و درجه یک باشد تا دوام و ماندگاری آسفالت در طولانی مدت تضمین شود. آسفالت گرم دارای قسمت های مختلف آسفالت رویه، آسفالت آستر، اساس قیری و ماسه آسفالت می باشد.

آسفالت سرد

ترکیبات آسفالت سرد در دمای محیط با هم مخلوط شده و در دمای محیط نیز قابل پخش می باشد و بعد از غلتک زنی و کوبیده شدن در همان دما قابل استفاده می باشد. از ویژگی های مهم آسفالت سرد قابلیت حمل آن در مسافت های طولانی بوده و اینکه می توان زمان استفاده از آن را به آینده موکول کرد و نگرانی بابت خرابی و کاهش کیفیت آن نداشت. موارد استفاده آسفالت سرد تعمیر و نگهداری لایه های روساز، آسفالت راه ها و آسفالت کاری سالن های ورشی می باشد.

آسفالت حفاظتی

آسفالت حفاظتی مخلوطی از قیر زیاد و سنگریزه های خرد شده در ابعاد کوچکتر نسبت به آسفالت گرم و سرد می باشد و نقش آن حفاظت از سطح مورد نظر می باشد. علاوه بر آن جهت حفاظت پشت بام ها و روکش محافظ برای ایزوگام نیز از آسفالت حفاظتی استفاده می شود. این نوع آسفالت استحکام زیادی ندارد و به همین خاطر در معابری که عبور و مرور کم است و فشار وارده به سطح نیز کمتر است مورد استفاده قرار می گیرد.

آسفالت خوب به چه نوع آسفالتی گفته می شود؟

آسفالتی خوب است که در ترکیبات آن از مواد اولیه درجه یک و سنگدانه های مرغوب و قیر طبیعی به کار رفته باشد و از مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی مختلف مانند برف و باران و یخبندان برخوردار باشد. از بین انواع مختلف آسفالت که شامل سرد، گرم و حفاظتی است نمی توانیم بگوییم که کدام یک بهتر است؟ زیرا هرکدام با توجه به ویژگی ها و مورد استفاده خاصی که دارند مناسب ترین گزینه برای آن مورد هستند.
شرکت راه سازا علاوه بر اجرای اصولی و حرفه ای آسفالت کاری از لحاظ تهیه مواد اولیه با کیفیت و مرغوب حرف اول را می زند. بنابراین با خیالی آسوده بالاترین کیفیت را با قیمتی مناسب از ما بخواهید. همین حالا تماس بگیرید.

قیمت آسفالت کاری در تاکستان

بدیهی است که در تعیین قیمت و هزینه های اجرای آسفالت کاری فاکتورهای متعددی را باید در نظر گرفت. مانند متراژ فضای مورد نظر و مقدار آسفالتی که مورد نیاز است. هر چه متراژ سطح موردنظر بیشتر باشد بالطبع مقدار آسفالت مورد استفاده نیز بیشتر خواهد بود و هزینه بیشتری مورد نیاز است. علاوه بر این موارد نوع مواد اولیه به کار رفته، حمل مواد و ابزار و ماشین آلات استفاده شده نیز در قیمت نهایی کار موثر هستند.

برای کسب اطلاعات در مورد آسفالت کاری و برآورد هزینه های محوطه سازی و اجرای اسفالت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. مشاورین ما با صبوری تمام به سوالات شما پاسخ می دهند و در صورت نیاز در محل حضور یافته و پس از بررسی و کارشناسی های مربوطه شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهند کرد. توجه داشته باشید که ارائه خدمات راه سازا تنها مختص یک شهر و استان نمی باشد و همکاران ما در استان های قزوین و حومه، کرج ، زنجان و رشت نیز در خدمت شما هموطنان عزیز خواهند بود.

مجموعه راه سازا همچنین خدمات آسفالت کاری در قزوین و تهران را پوشش می دهد.