اجرای آسفالت کاری در غرب تهران با پیمانکار و آسفالت کار مجهز

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در غرب تهران بوده و کلیه خدمات آسفالت کاری سطوح مختلف مانند اتوبان، خیابان، کوچه، کف پارکینگ و همچنین آسفالت کاری محوطه های بزرگ مانند باند فرودگاه و محوطه کارخانه و… را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهد.

مجموعه راه سازا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و بهره گیری از نیروهای زبده و کاربلد و همچنین به کارگیری ابزار و تجهیزات مدرن عملکرد بسیار مطلوبی در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهند داد.

آسفالت چیست؟

آسفالت به عنوان رایج ترین و محبوب ترین روکش برای سطوح مختلف به شمار می رود. علاوه بر آن نوعی عایق رطوبتی در برابر برف و باران نیز محسوب می شود. آسفالت متشکل از مخلوط ماسه و شن و قیر بوده و هر چه کیفیت این مواد بهتر باشد آسفالت مرغوب تری از نظر دوام و ماندگاری خواهیم داشت.

آسفالت با توجه به مصالح به کار رفته و مواد کاربرد متفاوت به سه نوع آسفالت گرم، سرد و حفاظتی تقسیم می شود.

آسفالت کار در غرب تهران

نحوه اجرای آسفالت در غرب تهران

اجرای آسفالت کاری به دو روش مکانیزه و دستی انجام می شود. شرکت راه سازا در پخش آسفالت به صورت مکانیزه از ماشین آلات به روز استفاده می کند. روش مکانیزه در آسفالت کاری محوطه های بزرگ و متراژهای بالا کاربرد بسیاری دارد.
عملیات اجرای آسفالت به صورت دستی نیز توسط نیروهای با تجربه و ماهر راه سازا به بهترین شکل و طبق استاندارد انجام شده و در محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

آسفالت کار در غرب تهران

شرکت راه سازا فرایند تهیه آسفالت، حمل و نقل مصالح و اجرای آسفالت کاری را به صورت کامل بر عهده دارد و تمامی خدمات را به شکل مطلوب و بدون نقص در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. علاوه بر آن آنچه برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است حس مسئولیت پذیری و تعهد کارکنان راه سازا می باشد که کارایی مورد انتظار شما از آسفالت کاری را تضمین می کند. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده اجرای پروژه مورد نظر خود را به ما بسپارید. همین حالا برای مشاوره و استعلام قیمت آسفالت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آسفالت کار در تهران

راه سازا مجموعه حرفه ای در انجام پروژه های راه سازی در طی سال های گذشته توانسته صد ها پروژه آسفالت کاری و زیر سازی و قیرگونی را در سطح تهران با کیفیت بالا به سرنجام برساند.