اجرای آسفالت کاری در دماوند، پیمانکار و اکیپ آسفالتکار

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در دماوند کلیه خدمات اجرای آسفالت کاری ، محوطه سازی و جدول گذاری را با بهره گیری از نیروهای ماهر و مجرب به مشتریان عزیز ارائه می کند.

همچنین شرکت راه سازا آسفالت کاری سایر محوطه ها مانند خیابان و کوچه، اتوبان ، پیاده روها، پشت بام، حیاط و کف پارکینگ و… را نیز به صورت گسترده انجام می دهد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاورین ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در دماوند

اجرای عملیات آسفالت در دماوند

اجرای آسفالت به دو صورت مکانیزه و دستی انجام می شود . راه سازا با استفاده از مجهزترین ابزارها و ماشین آلات مدرن عملیات زیرسازی و شیب بندی اصولی و پخش آسفالت را انجام داده و در اجرای دستی آسفالت کاری نیز با بهره گیری از افراد مجرب و ماهر و طبق استانداردهای مشخص شده پخش آسفالت صورت می گیرد.

علاوه بر نحوه اجرا نوع متریال و مواد اولیه به کار رفته در آسفالت نیز در کیفیت نهایی کار بسیار موثر می باشد. انتخاب نوع آسفالت ( گرم، سرد، حفاظتی ) از نظر دانه بندی نیز حائز اهمیت بوده و همچنین کیفیت قیر که ماده اصلی آسفالت به شمار می رود و درصد قیر استفاده شده در آسفالت نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

شرکت راه سازا با استفاده از مصالح مرغوب و درجه یک و دارا بودن چندین سال تجربه در امور آسفالت کاری همواره سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز داشته و بالاترین کیفیت را با نازلترین قیمت در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد.

قیمت آسفالت در دماوند

بدیهی است که در تعیین قیمت و هزینه های اجرای آسفالت کاری فاکتورهای متعددی را باید در نظر گرفت. مانند متراژ سطح و نوع متریال و….

شرکت راه سازا با ارائه عملکرد مناسب هزینه های شما را به حداقل رسانده و با وجود استفاده از مواد اولیه درجه یک و ارائه خدمات با کیفیت بالا هزینه ای مقرون به صرفه از شما عزیزان دریافت خواهد کرد. جهت استعلام قیمت آسفالت کاری با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین شرکت راه سازا کلیه خدمات آسفالت کاری را در استان های تهران و حومه، کرج، قزوین، زنجان و رشت نیز به مشتریان عزیز ارائه می دهد.