اجرای آسفالت کاری در شرق تهران با اکیپ باتجربه و مجهز

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی جهت ارائه انواع خدمات راه سازی و ساختمانی و آسفالت کاری در تهران است که در شرق تهران نیز پروژه بسیار زیادی را انجام داده است.

راه سازا با سابقه فعالیت چند ساله و دارا بودن نیروی کار مجرب و بهره مندی از کارشناسان متخصص و استفاده از مجهزترین دستگاه ها و ماشین آلات تخصصی توانسته است در اجرای هرچه بهتر انواع پروژه های آسفالت کاری نسبت به شرکت های دیگر پیش قدم باشد.

خدمات شرکت راه سازا محوطه سازی، آسفالت کاری و لکه گیری خیابان و جاده ها، کوچه ،پشت بام و فرودگاه و سایر سطوح مشابه می باشد که طبق قوانین و استانداردهای مخصوص و توسط افراد مجرب و متخصص به نحو مطلوب ارائه می شود.

آسفالت کاری شرق تهران

نحوه اجرای آسفالت در شرق تهران

اجرای عملیات آسفالت کاری بهتر است در فصول مناسبی از سال انجام شود تا بارندگی و برف مانع اجرای صحیح عملیات نشود. همچنین سرعت وزش باد نیز در حین کار اختلال ایجاد می کند. بنابراین مهم است که پیمانکار در اجرای پروژه ها زمان بندی مناسب را لحاظ کرده و سایر شرایط را نیز در نظر داشته باشد تا پروژه به بهترین شکل خود به کارفرما تحویل داده شود.

نحوه اجرای آسفالت به دو صورت مکانیزه و دستی انجام می شود . راه سازا با استفاده از مجهزترین ابزارها و ماشین آلات مدرن عملیات زیرسازی و شیب بندی اصولی و پخش آسفالت را انجام داده و در اجرای دستی آسفالت کاری نیز با بهره گیری از افراد مجرب و ماهر و طبق استانداردهای مشخص شده پخش آسفالت صورت می گیرد.

علاوه بر اجرای اصولی آسفالت کاری ، نظارت صحیح بر اجرا نیز برای موفقیت یک پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد. راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در کشور تحت نظر کارشناسان و طبق موازین دستگاه نظارت خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

پیمانکار اجرای آسفالت در شرق تهران

اگر نیاز به خدمات آسفالت کاری دارید و در شرق تهران ساکن هستید جهت به دست آوردن راهنمایی های مفید در زمینه آسفالت کاری و قیمت آسفالت در شرق تهران با مشاورین راه سازا تماس بگیرید. کارشناسان ما با صبوری تمام به سوالات شما پاسخ خواهند داد.