اجرای آسفالت کاری در اسلام شهر تهران با اکیپ مجهز

همه ما با تا حدی با آسفالت آشنایی داریم و می دانیم که اسفالت ماده ایست سیاه رنگ و متشکل از ترکیبات شن و قیر و ماسه. همچنین آسفالت به عنوان یک نوع عایق در برابر باران و برف به شمار می رود و رایج ترین نوع روکش برای سطوح جاده و خیابان و … محسوب می شود.

شرکت راه سازا با چندین سال سابقه و علم کافی در زمینه خدمات آسفالت و اجرای آسفالت کاری، محوطه سازی، آسفالت کاری با مناسب ترین قیمت، روکش آسفالت و لکه گیری انواع سطوح مانند جاده و خیابان ، پارکینگ و پشت بام و… آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز در استان تهران بخش اسلامشهر می باشد.

آسفالت کاری در اسلام شهر

اجرای عملیات آسفالت در اسلامشهر

اجرای عملیات آسفالت کاری در اسلامشهر مراحل مختلفی دارد که توسط تیم حرفه ای و مجرب راه سازا و طبق قوانین و استانداردهای مخصوص به بهترین شکل انجام شده و پرسنل راه سازا این اطمینان را به شما می دهد که آسفالت کارایی مورد انتظار را دارد و از ماندگاری و دوام کافی برخوردار می باشد. جزییات اجرای آسفالت کاری را به طور مختصر با هم مرور می کنیم.

  • زیرسازی آسفالت که جزء اصلی ترین مراحل به شمار می رود شامل زدودن گرد و غبار و آلودگی های اضافی از روی سطح مورد نظر بوده و پس از آن روی سطح را با سنگدانه ها و مصالح مخصوص به طور یکنواخت می پوشانند.
  • در مرحله بعد قیرپاشی جهت پر کردن منافذ و چسبندگی مصالح انجام می شود.
  • در مرحله پایانی آسفالت اصلی به صورت یکنواخت روی سطح مورد نظر پخش شده و توسط دستگاه های مخصوص کوبیده می شود.

قیمت اجرای آسفالت در اسلامشهر

قیمت اجرای آسفالت و برآورد هزینه های کلی آسفالت کاری در تهران به عوامل گوناگونی بستگی دارد. نوع متریال به کار رفته در آسفالت، مساحت سطح مورد نظر، مقدار آسفالت مورد نیاز، نحوه حمل و نقل مواد و تجهیزات استفاده شده در پروژه همگی در تعیین هزینه نهایی موثر هستند. شرکت راه سازا اساس کار خود را جلب رضایت مشتری قرار داده و همواره سعی دارد بالاترین کیفیت را در مقابل مناسب ترین هزینه در اختیار صاحبین پروژه قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. خدمات مجموعه راه سازا علاوه بر استان تهران و حومه شامل آسفالت استان کرج، آسفالت قزوین، رشت و زنجان نیز می باشد.