ایزوگام در لاهیجان؛ خدمات نصب ایزوگام با کیفیت بالا

در زمان های گذشته عایق بندی پشت بام ها و ساختمان ها با آسفالت و قیرگونی انجام می شد اما امروزه جای خود را به عایق های رطوبتی پیش ساخته به نام ایزوگام دادند. امروزه در اکثر پروژه های ساخت و ساز حتی در مرحله فنداسیون و عایق سازی دیوارها نیز از ایزوگام استفاده می شود.

ایزوگام نوعی عایق و پوشش مقاوم بوده و متشکل از قیر و الیاف مصنوعی می باشد که با استفاده از حرارت روی سطح پشت بام و سایر مکان های مورد نظر چسبانده می شود. از ایزوگام جهت عایق بندی سطوح گوناگون مانند کف ساختمان، استخر، سرویس های بهداشتی و پشت بام و … جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل سازه ها استفاده می شود. ایزوگام با کیفیت و مرغوب حدود 15 سال ماندگاری دارد.

ایزوگام لاهیجان

ایزوگام کار در لاهیجان

شرکت راه سازا برای ارائه خدمات فروش و نصب ایزوگام از افراد متخصص و مجرب در این زمینه بهره می برد تا اجرای کار به صورت کاملا اصولی و استاندارد و بدون کم و کاستی انجام شود. هر چیزی که برای نصب یک ایزوگام و ماندگاری بلند مدت آن نیاز است شرکت راه سازا به همراه دارد. می توانید جهت مشاوره و بازدید از محل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  سایر خدمات شرکت راه سازا شامل نصب ایزوگام سقف و شیروانی، ایزوگام باغچه وگلخانه ها، عایق بندی پی ساختمان، ایزوگام سالن های وسیع و سوله ها، عایق کاری دیوارها و بدنه ساختمان، ایزوگام کانال های آب و سایر معابر، بازسازی و ترمیم ایزوگام های کهنه و نصب ایزوگام جدید، فروش ایزوگام های با کیفیت شرکت های معتبر، عایق کاری بدنه ساختمان با استفاده از دستگاه های مخصوص و همچنین برآورد هزینه ایزوگام کاری می باشد.  

تفاوت ایزوگام با قیرگونی و سایرعایق های طوبتی

عایق های رطوبتی هیچ شباهتی با ایزوگام ندارند و معمولا به شکل مایع و به صورت پودر و ملات هستند. بنابراین مقایسه آن با عایقی مانند ایزوگام که حالت جامد است خیلی درست نیست. ایزوگام را می توان با عایقی به نام ژئوممبران مقایسه کرد.

ژئوممبران چیست؟

زئوممبران نوعی عایق ورق مانند است که متشکل از پلیمرهای مختلف مانند پلی اتیلن یا پلی وینیل کلرید می باشد. نصب آن نیاز به زیر سازی خاصی ندارد و قابل نصب روی خاک نیز می باشد. این ورق ها به وسیله گرما به هم متصل می شوند و عایقی قوی در برابر نم و رطوبت به شمار می روند و ماندگاری بیشتری نیز نسبت به ایزوگام دارد. ژئوممبران در عایق کردن استخرهای خاکی و مخازن ذخیره آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ایزوگام در لاهیجان

عوامل متعددی در قیمت ایزوگام دخیل هستند. مساحت سطح مورد نظر و زیر سازی آن، حمل و نقل مواد و وسایل مورد نیاز برای نصب، تعداد نیروی انسانی مورد نیاز با توجه به متراژ مکان مورد نظر، نوع  و جنس ایزوگام و برند آن و ضخامت ایزوگام استفاده شده همگی در برآورد هزینه نهایی تاثیر گذار هستند. اساس شرکت راه سازا همواره جلب رضایت مشتریان عزیز بوده و سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات و با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد.

قابل ذکر است خدمات نصب ایزوگام علاوه بر لاهیجان در استان های قزوین، تهران و گیلان نیز توسط شرکت راه سازا قابل اجرا می باشد.