ایزوگام در رشت؛ ارائه خدمات نصب ایزوگام در شهر باران

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی در برابر باران و برف محسوب می شود. ایزوگام محصولی پیش ساخته است که از الیاف شیشه و پلی استر تشکیل شده و توسط قیر تقویت شده با پلیمرها پوشیده شده است. امروزه ایزوگام به عنوان محصولی رایج در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دارد.

ایزوگام یک نام تجاری برای عایق آماده و پیش ساخته است که به عنوان لایه ضد آب در قسمت های مختلف ساختمان و سایر تاسیسات مانند پشت بام ها، سرویس های بهداشتی، پی ساختمان و دیواره های بیرونی، استخر و… مورد استفاده قرار می گیرد و از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری می کند.

نصب ایزوگام در رشت

علاوه بر کیفیت ایزوگام طریقه نصب آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید توسط افراد متخصص و کاربلد انجام شود. در برخی موارد دیده می شود که اوستاکار بنا و افراد عادی، حتی کاشی کار و لوله کش هم اقدام به نصب ایزوگام می کنند که این کار اصولی و صحیح نیست. پرسنل شرکت راه سازا به عنوان نماینده اجرا و نصب ایزوگام با تجربه و دانشی که در این زمینه دارند و با استفاده از ابزارهای پیشرفته، اجرای ایزوگام را به صورت حرفه ای و طبق استاندارد انجام داده و ضمن مسئولیت پذیری و تعهدی که در قرارداد درج می شود گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به مشتری عزیز ارائه می گردد.

ایزوگام کار در رشت

توجه داشته باشید که قبل از نصب ایزوگام سطح مورد نظر باید کاملا تمیز و از نظر ناهمواری ها کاملا بررسی شده و در صورت وجود پستی و بلندی و یا ترک خوردگی و شیار روی سطح آن را به طور کامل برطرف کرد. زیرا در صورت وجود این ناهمواری ها علاوه بر ظاهری نازیبا نمی توان کارایی مورد انتظار از ایزوگام را داشت. ایزوگام مرغوب با یک اجرای تخصصی و استاندارد می تواند طول عمر ده ساله داشته باشد.

همچنین یکی از کارهایی که می تواند به ماندگاری ایزوگام کمک کند نگهداری از آن و لکه گیری آن در فواصل زمانی منظم می باشد. با لکه گیری درست و اصولی، ایزوگام می تواند طول عمر مفیدی داشته باشد.

مراقبت از ایزوگام

  • مراقبت و نگهداری از ایزوگام پس از اجرای آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از قرار دادن اجسام نوک تیز و سنگین و مصالح ساختمانی مانند شن، ماسه، آجر و موزاییک و مشابه آن روی عایق باید خودداری شود.
  • قرار دادن کف شور روی دهانه ناودان نیز برای جلوگیری از تجمع زباله و انسداد راه آب ضروری می باشد.
  • همچنین لازم است پشت بام، ماهی یک بار از لحاظ وضعیت ایزوگام و آب رو بررسی شود. 

شرکت راه سازا علاوه بر نمایندگی در رشت خدمات نصب ایزوگام در استان گیلان , استان تهران و قزوین را با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و نصابان حرفه ای به بهترین شکل و با کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ایزوگام، قیمت ایزوگام و راهنمایی در رابطه با انتخاب بهترین ایزوگام با همکاران ما در راه سازا تماس بگیرید.