خدمات آسفالت کاری در انزلی، پیمانکار و اکیپ آسفالت مجهز

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در انزلی با چندین سال تجربه آماده ارائه سایر خدمات در زمینه آسفالت کاری شامل محوطه سازی، زیرسازی آسفالت، زیر سازی تراشه اسفالت، آسفالت کاری با قیمت مناسب،روکش آسفالت و لکه گیری و آسفالت ریزی انواع جاده و خیابان، کوچه و پشت بام، پارکینگ و…آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات آسفالت کاری در انزلی

اجرای آسفالت کاری در انزلی

آسفالت کاری شغلی حرفه ایست و مانند سایر مشاغل نیازمند مهارت و تخصص می باشد. عملیات آسفالت کاری مراحل و جزییات مخصوص به خود را دارد که باید طبق ضوابط و قوانین تعیین شده توسط دستگاه نظارت اجرا شود. بنابراین دقت و مهارت کافی در انجام هر یک از مراحل برای اجرای موفق یک پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد.
در مقابل کوچکترین سهل انگاری در نحوه اجرای عملیات باعث می شود آسفالت از دوام و ماندگاری خوب و کافی برخوردار نبوده و موجب نارضایتی کارفرما شود.
تیم راه سازا متشکل از افراد متخصص و مجرب بوده و با بهره گیری از ابزار و ماشین آلات مدرن تمامی مراحل و جزییات اجرای آسفالت کاری را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

اجرای آسفالت کاری در گیلان

خدمات آسفالت کاری شرکت راه سازا همچنین در استان گیلان با کیفیت بالا و به صورت مقرون به صرفه به هموطنان عزیز ارائه می گردد.

جزییات اجرای آسفالت در شهر انزلی

آسفالت دارای سه نوع گرم، سرد و حفاظتی بوده و نحوه اجرای آن به دو صورت مکانیزه و دستی انجام می شود . راه سازا با استفاده از مجهزترین ابزارها و ماشین آلات مدرن عملیات زیرسازی و شیب بندی و پخش آسفالت را انجام داده و در اجرای دستی آسفالت کاری نیز با بهره گیری از افراد مجرب و ماهر و طبق استانداردهای مشخص شده اجرای آسفالت صورت می گیرد. درادامه با مراحل اجرای عملیات آسفالت کاری آشنا می شویم.

1- زیرسازی

اولین مرحله در اجرای عملیات آسفالت کاری زیرسازی سطح مورد نظر می باشد که شامل تمیز کردن کامل سطح از هر نوع آلودگی و ذرات اضافی بوده که این کار توسط جاروی مکانیکی صورت می گیرد. همچنین رفع ناهمواری های موجود و شیب سازی درست و اصولی محوطه نیز شامل مرحله زیرسازی می شود که توسط اکیپ راه سازا به بهترین شکل انجام خواهد شد.

2- قیرپاشی

مرحله دوم کار شامل قیر پاشی روی سطح آماده شده است. قیر پاشی توسط ماشین پخش قیر انجام می شود. دستگاه قادر است قیر را به صورت یکنواخت روی سطح پخش کرده و میزان قیر مورد نیاز هم توسط اپراتور دستگاه قابل تنظیم می باشد. قیر پاشی باعث پر شدن خلل و فرج موجود و افزایش چسبندگی مصالح شده و در نهایت سطحی یکنواخت ایجاد می کند.

3- پخش آسفالت

نوبت به مرحله سوم و اصلی کار که پخش آسفالت است می رسیم. پخش آسفالت با استفاده از دستگاهی به نام فینیشر قابل انجام است و در دو مرحله اجرا می شود. در مرحله اول یک لایه آسفالت که به آن آستر می گویند روی سطح کار ریخته شده و پخش می شود. پس از آن لایه اصلی آسفالت روی لایه آستر ریخته شده و توسط فینیشر پخش می شود. در این مرحله بسیار اهمیت دارد که آسفالت به صورت کاملا یکنواخت روی سطح مورد نظر پخش شود که نیازمند تجربه و مهارت اکیپ آسفالت کار بوده و تیم راه سازا به خوبی از عهده آن برآمده و به نحو مطلوب این کار را انجام خواهد داد.

4- غلتک زنی و کوبیدن

مرحله پایانی کار متراکم کردن و فشردگی آسفالت می باشد. غلتک زنی توسط غلتک های مخصوص پلاستیکی یا فلزی و در دمای مشخص انجام می شود. تعداد غلتک های مورد نیاز و همچنین وزن آنها توسط دستگاه نظارت تعیین و تایید می شود و پیمانکار بدون تایید دستگاه نظارت مجاز به اجرای پروژه نمی باشد. بنابراین این اطمینان را به شما می دهیم که اجرای پروژه تماما تحت کنترل و نظارت متخصصین و کارشناسان مربوطه بوده و از سوی مجموعه راه سازا کوچکترین کوتاهی در اجرای آسفالت کاری صورت نمی گیرد.

مراقبت از آسفالت

در پایان آسفالت کاری روی سطح مورد نظر پودر سنگ و سیمان ریخته میشود که علاوه بر کاهش اصطکاک بین لاستیک ماشین و سطح، باعث پر شدن منافذ موجود نیز می شود.این کار باعث می شود تردد وسیله نقلیه روی آسفالت گرم صدمه ای به آن وارد نکند. البته توصیه می شود روی آسفالت گرم و تازه پخش شده حداقل 24 ساعت رفت و آمد صورت نگیرد و در صورت ضرورت خیلی ملایم رانندگی انجام شود. زیرا ممکن است آسفالت تازه دچار توو رفتگی و ترک خوردگی شود.

قیمت آسفالت کاری در انزلی

عوامل متعددی در برآورد هزینه آسفالت کاری دخیل می باشد. عواملی نظیر مساحت محوطه مورد نظر و مقدار آسفالتی که مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نوع متریال به کار رفته در آسفالت، چگونگی حمل مواد به محل مورد نظر و تجهیزات استفاده شده در اجرای عملیات آسفالت کاری همگی در میزان هزینه نهایی تاثیر گذار هستند. اساس کار شرکت راه سازا رضایت کارفرما بوده و همواره سعی بر این دارد که بهترین خدمات را با حداقل هزینه و کاهش سایر هزینه های جانبی به مشتریان عزیز ارائه دهد.

ارائه خدمات راه سازا تنها مختص یک شهر و استان نمی باشد و همکاران ما در استان های : آسفالت کرج ،آسفالت تهران، آسفالت زنجان و آسفالت رشت نیز در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند.