آسفالت کاری در لاهیجان؛ پیمانکار و اکیپ آسفالت کار مجهز

شرکت راه سازا برترین ارائه کننده کلیه خدمات اجرای آسفالت شامل آسفالت کاری خیابان و جاده و… به صورت کاملا حرفه ای و با بهره گیری از اکیپ مجرب و ماهر و با استفاده از مواد اولیه درجه یک آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

از دیگر خدمات مجموعه راه سازا انجام امور آسفالت کاری و محوطه سازی، آسفالت کاری پشت بام، پارکینگ و باند فرودگاه ها و…، زیر سازی تراشه اسفالت، زیر سازی سطح مورد نظر،اجرای روکش آسفالت و لکه گیری اسفالت،اجرای مکانیزه آسفالت، اجرای دستی اسفالت و پخش آسفالت با فینیشر می باشد که تماما توسط نیروهای متخصص و کار بلد صورت گرفته و تیم راه سازا آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در سایر استان های تهران، قزوین، کرج،رشت و زنجان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سایر خدمات آسفالت کاری منطقه مورد نظر خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آسفالت کاری در لاهیجان

انواع آسفالت در لاهیجان

آسفالت ترکیبی از قیر و سنگدانه بوده و به سه دسته سرد، گرم و حفاظتی تقسیم می شود. در آسفالت گرم قیر و سایر مصالح سنگی در گرما با هم ترکیب شده و همان طور گرم نیز روی سطح پخش و اجرا می شود.

در آسفالت سرد ترکیب قیر و سنگدانه ها در درجه حرارت محیط انجام شده و پخش و غلتک زنی آن نیز در دمای محیط صورت می گیرد.

آسفالت حفاظتی به صورت ترکیبی از سنگ های ریز و قیر است و روش تهیه آن مانند آسفالت گرم است. این نوع آسفالت مقاومت کمی دارد و برای معابر کم تردد مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع آسفالت مورد استفاده با توجه به میزان تردد روی سطح مورد نظر، دما و شرایط آب و هوایی، مقدار عبور و مرور وسیله نقلیه سنگین و…ممکن است متفاوت باشد. زیرا آسفالت باید در برابر فشارهای وارده استحکام و مقاومت لازم را داشته و همچنین در برابر ترک خوردگی و فشار چرخ های وسایل نقلیه استحکام کافی را نیز دارا باشد.

قیمت آسفالت کاری در لاهیجان

در اجرای عملیات آسفالت کاری کیفیت مصالح و مواد بکار گرفته شده و همچنین نحوه اجرا و پیاده سازی نسبت مستقیمی با قیمت آن دارد. به این معنی که هر چه از مصالح مرغوب و باکیفیت بیشتری استفاده شود بالطبع هزینه های اجرای آسفالت نیز بیشتر خواهد بود. همچنین میزان مهارت و تخصص تیم آسفالت کاری و کیفیت کار ارائه شده نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت پروژه دارد. علاوه بر این موارد نیز می توان به موارد دیگری مانند متراژ سطح مورد نظر و مقدار آسفالت استفاده شده، جدول کشی و کیفیت مواد مصرفی مانند قیر نیز اشاره کرد که همگی با قیمت و هزینه نهایی در رابطه مستقیم هستند.

لازم به ذکر است همیشه تلاش ما براین بوده که بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم و می دانیم که رضایت شما عزیزان بزرگترین سرمایه  و افتخار ماست و ما همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادهای سازنده شما دوستان هستیم تا بتوانیم بهتر و با قدرت بیشتر در این راستا و جلب رضایت مشتریان عزیز عمل کنیم.

آسفالت کاری در گیلان

در شهر گیلان کلیه خدمات آسفالت کاری که شامل آسفالت کاری، محوطه سازی، زیرسازی، روکش آسفالتی و لکه گیری می باشد نیز با کیفیت بالا و قیمت به صرفه انجام می گردد.