خدمات آسفالت کاری در گیلان، پیمانکار و اکیپ آسفالت مجرب

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در استان گیلان است و کلیه خدمات آسفالت کاری شامل محوطه سازی، زیرسازی تراشه آسفالت، روکش آسفالتی و لکه گیری را با کیفیت بالا و قیمت به صرفه انجام می دهد.

همچنین با دارا بودن چندین سال تجربه در امور آسفالت کاری و زیر سازی سایر سطوح مانند خیابان، جاده، کوچه، پیاده رو و پشت بام ، کف پارکینگ، محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها و…و با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب در این زمینه و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به روز بهترین خدمات را به هموطنان عزیر ارائه می دهد.

آسفالت کاری در گیلان

اجرای آسفالت کاری در گیلان

اجرای آسفالت کاری در محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها نیز مانند سایر سطوح شامل مراحل زیر سازی، قیر پاشی ، پخش و تراکم آسفالت می باشد که به هر دو صورت مکانیزه و دستی قابل انجام می باشد.همچنین در محوطه های بزرگ نیاز به نیروهای کار بلد و ماهر و تجهیزات مدرن برای اجرای صحیح و استاندارد آسفالت ضروری می باشد.

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده روها از دیگر خدمات شرکت راه سازا می باشد که با استفاده از مصالح مرغوب و نیروهای متخصص و مجرب و داشتن سابقه و علم کافی در این زمینه بهترین اجرا کننده آسفالت در گیلان می باشد.

آسفالت کاری جاده و خیابان با آسفالت کاری سطوح دیگر مانند کف پارکینگ تفاوت چندانی ندارد و در واقع اصول همه آنها یکسان بوده و تنها تفاوت آن ممکن است در مقدار مواد اولیه به کار رفته و نوع آسفالت استفاده شده باشد. نکته دیگر اینکه در آسفالت کاری سطوحی مانند کف پارکینگ توجه به شیب بندی کف یکی از مواردی است که بسیار حائز اهمیت بوده و باید به صورت اصولی و درست انجام شود.

نحوه اجرای آسفالت در گیلان

یکی از خدمات اصلی مجموعه راه سازا اجرای آسفالت بوده که به دو صورت دستی و مکانیزه قابل انجام می باشد.
اجرای عملیات آسفالت کاری و پخش آسفالت به صورت مکانیزه با به کار گیری دستگاه ها و تجهیزات مدرن انجام می شود. در اجرای آسفالت کاری به صورت دستی نیز با استفاده از مواد اولیه مرغوب و افراد با تجربه و ماهر پروژه کارفرما به نحو احسن انجام می شود.

شرکت راه سازا در استان گیلان، از ابتدای کار که تهیه مواد اولیه و مصالح مورد نیاز و حمل آن به منطقه مورد نظر می باشد تا انتهای کار که شامل اجرا و پخش آسفالت است همراه شما خواهد بود. همچنین یکی از تعهدات مجموعه راه سازا مسئولیت پذیری و ضمانت کاری پس از خدمات می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده امور آسفالت کاری خود را به ما بسپارید.

مراحل اجرای آسفالت در گیلان

به طور کلی نصب آسفالت متشکل از مراحل مختلف است که اصلی ترین آن مرحله زیر سازی می باشد. پخش آسفالت نیازمند سطحی هموار است تا از ایجاد مشکلاتی نظیر نشست و جابجایی و ترک خوردگی پیشگیری شود. بنابراین برای داشتن سطحی یکنواخت و هموار قبل از اجرای عملیات آسفالت کاری زیر سازی آن باید به بهترین شکل انجام شود و سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی و ذرات اضافی پاکسازی شده و شیب سازی و جدول بندی اصولی آن نیز به شکل مطلوب انجام شود.

پس از انجام زیرسازی باید مصالح و سنگدانه ها به طور یکنواخت روی سطح پخش و کوبیده شوند. پخش یکنواخت مصالح آسفالت از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا عدم یکنواختی باعث ایجاد پستی و بلندی و سطحی ناهموار خواهد شد و علاوه بر ظاهری نازیبا، تردد و رفت و آمد را نیز مختل خواهد کرد. پس از پخش مصالح روی آن ها قیر ریخته می شود و باعث چسبندگی بهتر مواد به یکدیگر شده و سطح آماده آسفالت ریری می شود. در پایان نیز آسفالت توسط ماشین های مخصوص پخش و کوبیده می شود.

انواع آسفالت

آسفالت دارای انواع مختلفی بوده و طبیعتا موارد استفاده آن نیز متفاوت می باشد.

  • آسفالت سرد
  • آسفالت گرم
  • آسفالت حفاظتی

افراد راه سازا با تخصصی که دارند می توانند تشخیص دهند که کدام نوع آسفالت برای چه سطحی و تحت چه شرایطی مناسب بوده و چه زمانی برای آسفالت کاری مناسب می باشد. رعایت تمام این نکات در ماندگاری و دوام آسفالت شما تاثیر گذار می باشد.

همچنین بعد از پایان عملیات آسفالت کاری جهت دوام و ماندگاری بیشتر آسفالت روی آن پودر سنگ و سیمان پخش می شود تا از اصطکاک سطح آسفالت و لاستیک ماشین ها کاسته شده و آسیب جدی به آسفالت تازه ریخته شده وارد نشود.

قیمت آسفالت در گیلان

در برآورد هزینه نهایی کار عوامل متعددی دخیل هستند : نظیر متراژ محوطه و مقدار آسفالت مورد نیاز

شرکت ما با ارائه عملکرد مناسب هزینه های شما را به حداقل رسانده و با وجود استفاده از مواد اولیه درجه یک و ارائه خدمات با کیفیت بالا هزینه ای مقرون به صرفه از شما عزیزان دریافت خواهد کرد.

پیمانکار اجرای آسفالت در گیلان

اساس کار شرکت راه سازا ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید جهت کسب راهنمایی های بیشتر در زمینه خدمات و اجرای آسفالت کاری با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در صورت نیاز به صورت حضوری در محل حاضر شده و کلیه اطلاعات لازم در مورد نحوه اجرای خدمات آسفالت کاری و قیمت آن، به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد.

آسفالت کاری در رشت

اگر شما هم نیاز به پیمانکار آسفالت در استان رشت برای محوطه مورد نظر خود دارید در اولین فرصت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در انزلی

همجنین مجموعه راه سازا خدمات آسفالت کاری در شمال در منطقه انزلی را بر عهده دارد و میتواند در این مورد به شما پشتیبانی دهد برای اطلاعات بیشتر برای آسفالت در انزلی میتوانید به صفحه انزلی مراجعه نمایید.

آسفالت کاری در لاهیجان

شرکت راه سازا آسفالت کاری در لاهیجان را نیز انجام می دهد. بنابراین اگر به دنبال اکیپ ماهر آسفالت کار برای آسفالت کاری محوطه ویلا و… خود هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در رودسر

خدمات شرکت راه سازا شامل تمام شهرستانهای استان گیلان می باشد و پرسنل ما همواره سعی درارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا به شما عزیزان هستند.

آسفالت کاری در لنگرود

آسفالت کاری در لنگرود نیز توسط تیم راه سازا به بهترین شکل و مناسب ترین قیمت ارائه می شود. با مراجعه به مقاله آسفالت کاری در لنگرود می توانید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید.