آسفالت کاری در رودسر؛ پیمانکار و اکیپ آسفالت مجرب

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در رودسر ارائه دهنده کلیه خدمات آسفالت و اجرای آسفالت کاری،محوطه سازی و جدول‌گذاری بوده و با بهره‌گیری از افراد متخصص و با‌تجربه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

خدمات مجموعه راه سازا شامل آسفالت کاری جاده و خیابان، کوچه، پیاده رو، پشت بام، حیاط، محوطه، کف پارکینگ، فرودگاه و محوطه کارخانه و سایر سطوح مشابه می باشد.جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.در راه سازا، ما به پویایی و پیشرفت فکر می کنیم.

آسفالت کاری در رودسر

پیمانکار اجرای آسفالت در رودسر

💪 قدرتمند، مقاوم و ماندگار، اینها ویژگی های آسفالت ما هستند. با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و فرآیندهای نوین، خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهیم. در پایان پروژه سطحی صاف و مقاوم خواهیم داشت که در برابر شرایط نامساعد جوی مانند باران، برف و تردد ترافیک سنگین از دوام و استحکام کافی برخوردار است.

⏱️ ارائه سریع و موثر خدمات آسفالت! ما فهمیده ایم که زمان بسیار مهم است. از همین رو، تیم ما با سرعت و کارایی طبق زمانبندی مشخص خدمات خود را در پروژه های بزرگ و کوچک به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

🌐 خدمات ما شامل آسفالت ریزی جاده ها، محوطه ها، پارکینگ ها، میدان های ورزشی و مسیرهای پیاده رو می باشد. ما از آسفالت گرم، آسفالت سرد و ترمیکس استفاده می کنیم که بستگی به نیازهای خاص شما دارد.

👷‍♂️ تیم ما شامل متخصصان آسفالت با تجربه است که متعهد به ارائه خدمات با کیفیت برتر هستند. ما به توانایی های خود برای تحویل به موقع و دقت در جزئیات کار افتخار می کنیم و تلاش ما همواره در جهت جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

🏆 به ما اعتماد داشته باشید که با “آسفالت راه سازا”، شما بهترین خدمات را دریافت می کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید که پروژه بعدی شما را تبدیل به موفقیت دیگری کنیم.

آسفالت و انواع آن

آسفالت یک ماده سیاه و چسبناک است که از نفت خام استخراج می‌شود. این ماده معمولاً در ساخت جاده‌ها، پارکینگ‌ها و سایر سطوح کاربرد دارد. آسفالت به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار، دما و شرایط آب و هوایی متفاوت بسیار محبوب است.

آسفالت در چندین نوع مختلف وجود دارد:

  1. آسفالت گرم: این نوع آسفالت در دمای بالا تولید می‌شود و به علت داشتن دمای بالا، باعث ایجاد سطحی بسیار صاف و یکپارچه می‌شود. این نوع آسفالت معمولاً برای ساخت جاده‌های بزرگ استفاده می‌شود.
  2. آسفالت سرد: در این نوع آسفالت، مواد اولیه در دمای کمتری ترکیب می‌شوند. این نوع آسفالت برای تعمیرات جاده و پروژه‌های کوچکتر استفاده می‌شود.
  3. آسفالت حفاظتی: این نوع آسفالت از آسفالت گرم تولید می‌شود، اما مراحل تهیه و توزیع آن کمی متفاوت است. آسفالت کوتاهی برای پروژه‌های ساختمانی کوچک و برای پوشش سطوح کوچکتر استفاده می‌شود.
  4. آسفالت فوم: این نوع آسفالت با افزودن آب به آسفالت گرم تولید می‌شود. این فرآیند باعث تولید بخار می‌شود که آسفالت را به شکل فوم تبدیل می‌کند. آسفالت فوم به عنوان یک گزینه محیط زیستی در ساخت جاده استفاده می‌شود.

هر یک از این انواع آسفالت مزایا و کاربردهای خاص خود را دارد و بسته به نیاز پروژه، نوع متناسبی انتخاب می‌شود.

آسفالت کاری در گیلان

خدمات شرکت راه سازا علاوه بر رودسر شامل استان گیلان نیز می باشد و مجموعه ما آماده همکاری با سایر ارگان ها و سازمان های دولتی نیز بوده و بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.