اجرای آسفالت کاری در پردیس تهران با اکیپ مجهز و مجرب

خدمات مجموعه راه سازا شامل محوطه سازی و آسفالت کاری کلیه سطوح خیابان، جاده، کف پارکینگ و… بوده و علاوه بر آن آسفالت کاری محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها و باند فرودگاه ها را نیز بر عهده دارد.

شرکت راه سازا متشکل از تیمی متخصص و مجرب است که با بهره گیری از دانش روز و دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته مراحل اجرای آسفالت کاری را به نحو مطلوب و کیفیت عالی به شما عزیزان ارائه می کند. می توانید جهت آشنایی با محصولات و خدمات ما و اطلاع از قیمت ها در پردیس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آسفالت کاری در پردیس

جزییات اجرای آسفالت در پردیس

عملیات آسفالت کاری به دو صورت مکانیزه و دستی قابل اجرا می باشد و شامل چندین مرحله بوده که اجرای درست و اصولی هریک از مراحل از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در صورت سهل انگاری در هر مرحله آسفالت کارایی و دوام مورد انتظار را نداشته و ممکن است دچار نشست و جابجایی شود. در اینصورت علاوه بر نارضایتی کارفرما پروژه نیاز به اجرای آسفالت مجدد و طبیعتا صرف هزینه دوباره خواهد داشت.
یکی از مفاد قرارداد شرکت راه سازا با کارفرما تعهد و مسئولیت پذیری پرسنل بوده و اینکه پروژه با بالاترین کیفیت خود به انجام برسد. همچنین راه سازا ضمانت پس از پایان خدمت را نیز بر عهده دارد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی برای مشتری باقی نمی ماند و شما می توانید با اطمینان کامل امور آسفالت کاری خود را به ما بسپارید.

قیمت اجرای آسفالت کاری در پردیس

هزینه اجرای خدمات آسفالت کاری در پردیس به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. متراژ محوطه و مقدار آسفالت مورد نظر، چگونگی حمل و نقل مصالح و نوع مواد اولیه به کار رفته در آسفالت همگی در تعیین قیمت نهایی آسفالت موثر هستند. جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت آسفالت در پردیس با کارشناسان ما در شرکت راه سازا تماس بگیرید.

قابل ذکر است که خدمات شرکت راه سازا تنها مختص یک شهر نیست و همکاران ما در مناطق مختلف مانند آسفالت تهران و حومه، آسفالتکاری کرج، آسفالت قزوین، زنجان و آسفالت رشت نیز آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز می باشند.