اجرای آسفالت کاری در شهریار با اکیپ ماهر و مجرب

شرکت راه سازا پیمانکار رسمی آسفالت در شهریار است و کلیه خدمات آسفالت کاری شامل محوطه سازی، زیرسازی تراشه آسفالت، روکش آسفالتی و لکه گیری را با کیفیت بالا و قیمت به صرفه انجام می دهد.

همچنین با دارا بودن چندین سال تجربه در امور آسفالت کاری و زیرسازی سایر سطوح مانند خیابان، جاده و اتوبان، کوچه، پیاده رو و پشت بام ، کف پارکینگ، محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها و…و با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب در شهریار و در این زمینه و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به روز بهترین خدمات را به هموطنان عزیر ارائه می دهد.

نحوه اجرای آسفالت در شهریار

آسفالت کاری در شهریار شغلی حرفه ایست و مانند سایر مشاغل نیازمند مهارت و تخصص می باشد. عملیات آسفالت کاری مراحل و جزییات مخصوص به خود را دارد که باید طبق ضوابط و قوانین تعیین شده توسط دستگاه نظارت اجرا شود. بنابراین دقت و مهارت کافی در انجام هر یک از مراحل برای اجرای موفق یک پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد.

مراحل اجرای آسفالت کاری :

  • زیرسازی
  • قیر پاشی
  • پخش آسفالت
  • کوبیدن و تراکم آسفالت

انواع آسفالت

آسفالت دارای انواع مختلفی بوده و طبیعتا موارد استفاده آن نیز متفاوت می باشد.

  • آسفالت گرم
  • آسفالت سرد
  • آسفالت حفاظتی

افراد راه سازا با تخصصی که دارند می توانند تشخیص دهند که کدام نوع آسفالت برای چه سطحی و تحت چه شرایطی مناسب بوده و چه زمانی برای آسفالت کاری مناسب می باشد. رعایت تمام این نکات در ماندگاری و دوام آسفالت شما تاثیر گذار می باشد.

قیمت آسفالت کاری در شهریار

آسفالتی خوب است که در ترکیبات آن از مواد اولیه درجه یک و سنگدانه های مرغوب و قیر طبیعی به کار رفته باشد و از مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی مختلف مانند برف و باران و یخبندان برخوردار باشد. پرسنل آسفالت کاری شرکت راه سازا عملیات آسفالت کاری را به نحوی انجام می دهند که ضمن استفاده از متریال مرغوب و درجه یک و ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت، مناسب ترین هزینه را از شما مشتریان عزیز دریافت کنند.

برای مشاوره و آشنایی با مجموعه راه سازا و همچنین کسب اطلاعات درباره اجرای آسفالت کاری در تهران، اجرای آسفالت کاری در قزوین، آسفالت کاری گیلان و رشت با همکاران ما در ارتباط باشید.